Artlingua - překlady, tlumočení, kongresové služby

Kongresová technika

Zajišťujeme bezdrátovou tlumočnickou techniku a ozvučení sálů

Zajišťujeme provoz tlumočnické a kongresové techniky, včetně dopravy, montáže, demontáže a přítomnosti technika po celou dobu akce.

Všeobecné obchodní podmínky

Žádný kongres nebo konference se neobejdou bez využití konferenční techniky. U tlumočených kongresů a konferencí je kromě projekčních zařízení a ozvučení potřeba počítat se zajištěním tlumočnické techniky, kabin a jejich obsluhy. Artlingua zajišťuje bezdrátové tlumočnické zařízení dle požadavků klienta.

Do sálů, které nejsou vybaveny tlumočnickou technikou, Artlingua instaluje mobilní tlumočnické kabiny, a to jak malé mobilní do menších prostor, tak i velké, které jsou zvukotěsné a splňují přísné požadavky normy ISO 2603.

Artlingua samozřejmě vybavuje sály také běžným zařízením pro ozvučení prostor, mikrofony a mikroporty a standardní projekční a audiovizuální technikou.

Pro tlumočení menších akcí zajišťuje Artlingua bezdrátovou šušotážní techniku. Výhodou této techniky jsou nulové nároky na přepravu, instalaci a technický personál. Tlumočník si tuto techniku na akci přinese s sebou.

Datum konání

Další informace
Jméno, společnost

Kontakt (mail, telefon)Podrobný poptávkový formulář ...