Artlingua - překlady, tlumočení, kongresové služby

O nás

Artlingua, a.s. - překlady, tlumočení, kongresy

Naším cílem je poskytovat profesionální překlady a tlumočení k plné spokojenosti našich klientů.

Tradice od roku 1990

Profesionální překlady a tlumočení poskytujeme již od roku 1990. V tomto roce založili překladatelé, tlumočníci a manažeři akciovou společnost Artlingua s cílem nabídnout co nejkvalitnější služby v oblasti překladů a tlumočení.

Společnost Artlingua pracuje vždy v úzké součinnosti a koordinaci s klientem. Při své práci využíváme příkladů dobré praxe a osobní praktické zkušenosti z překladatelské profese.

Certifikovaná kvalita

Abychom dosvědčili, že naše služby jsou opravdu kvalitní, obhajujeme již deset let po sobě certifikát kvality EN ISO 9001:2000. Naše překladatelské postupy a metodika jsou v souladu s profesní normou ČSN EN 15038:2006. Jako držitel obou certifikátů podléháme pravidelné kontrole certifikačního orgánu.

Prověření překladatelé

Společnost Artlingua své překladatele a tlumočníky před zahájením spolupráce důkladně přezkušuje a následně průběžně hodnotí. Výsledky těchto hodnocení jsou nezbytnou zpětnou vazbou jak pro agenturu, tak i pro naše kolegy překladatele, kterým tato spolupráce pomáhá profesně růst.

Důvěrnost dat

Velký důraz klade společnost Artlingua na ochranu klientských informací. K překladům používá nejvyšší úroveň zabezpečení. Systém práce umožňuje, aby komunikace probíhala výhradně zabezpečenými kanály a klientská data nebyla nikdy ukládána na úložištích, v cloudových službách, ani na počítačích jednotlivých překladatelů, ale výhradně na zabezpečeném serveru společnosti Artlingua. Důsledkem je naprostá kontrola nad tím, kde jsou data klientů uložena.
Více informací o ochraně dat

Kontaktní informace

Artlingua, a.s.
Za Poříčskou bránou 365/21
186 00 Praha 8 - Karlín

IČ: 00298638
Společnost byla zapsána dne 18.1.1991 v obchodním rejstříku vedeném u Městského soudu v Praze, spisová značka B.459.

Tel: +420 224 917 616
E-mail: artlingua@artlingua.cz

Pracovní doba:
pondělí - pátek: 8:00 - 17:00